ADI SOYADI
GÖREV BAŞLANGIÇ
GÖREV BİTİŞ
 
Nusret BUDUNÇ
02.09.1957
13.04.1959
 
MEHMETKARASARLIOĞLU
 29.04.1959
14.07.1960
 
İhsan SÜER
01.06.1960
05.12.1960
 
İbrahim KILKIŞ
10.12.1960
25.11.1961
 
Mustafa ARIKAN
30.11.1961
05.08.1964
 
Halit TOKULLUGİL
21.08.1964
15.11.1967
 
Ömer HALİLOĞLU
18.09.1967
13.11.1968
 
Zeki ERSAN
30.11.1968
18.08.1969
 
Nurettin ÖNDER
28.08.1969
27.12.1976
 
Mehmet Ali ULUSAL
20.08.1976
21.06.1978
 
Kamuran UYKUR
29.06.1978
03.08.1983
 
Asım AYHAN
23.08.1983
12.09.1988
 
Emin ERGİN
15.09.1988
18.10.1993
 
Yavuz METE
20.10.1993
15.11.1994
 
Mehmet ÇAPRAZ
16.11.1994
02.10.1996
 
Orhan KIRIKLI
03.10.1996
17.10.2000
 
Hayati SOYLU
17.10.2000
31.09.2004
 
İbrahim ÇAY
01.10.2004
15.08.2009
 
Kenan ÇİFTÇİ
20.09.2009
31.12.2010
 
Meftun DALLI
21.04.2011
19.09.2012
 
Mustafa DÜNDAR
23.06.2014
      -
 
Şenol ESMER                           23.07.2016                         23.08.2016
Şahin ASLAN                           23.08.2016                         23.12.2016