İlçe Kaymakamımız Selda DURAL, Mart Ayı Muhtarlar toplantısını 06.03.2019 Çarşamba günü saat 14.00' te Yenimahalle Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Numarataj Şube Müd, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı UKOME Şube Müd., Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başk., Başkent EDAŞ, Başkent Elektrik Dış İlişkiler-Müşteri İlişkileri Temsilcisi, Enerjisa İşletme Müh. Enerjisa Yatırım Planlama Müh.,Yenimahalle Belediye Başkanlığı Temsilcisi, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Amatem Kliniği Sosyal Hizmetler Uzmanı, Daire Müdürleri ve Muhtarlarımızın katılımıyla yaptı.
 
        Toplantıda,  muhtarlarımız mahallelerindeki mevcut parkların bakımı, trafik ve alt yapı ile ilgili olarak yaşadıkları sorunları dile getirdiler. Bu sorunlara karşılıklı çözüm yolları arandı ilgili kurumlara gerekli talimatlar verildi.
        Toplantı sonunda Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Amatem Kliniği Sosyal Hizmetler Uzmanı ve İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubede görevli personel "Bağımlıkla Mücadele" konusunda sunum yaptılar.
        İlçe Kaymakamımız Selda DURAL katılımcılara teşekkür ederek toplantıya son verdi.