Kaymakamımız Selda DURAL 19.01.2018 Cuma günü saat 11.15' te İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ ve beraberindeki şube müdürleri ile birlikte İlçemiz Yahyalar Durali Bezci Ortaokulunda gerçekleştirilen 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Karne dağıtım törenine katıldı. 
        Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Programın açılış konuşması okul müdürü Kadir ASLAN tarafından yapıldı. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ ve Kaymakamımız Selda DURAL tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı.
        Kaymakamımız Selda DURAL Türkiye  BOCCE Bowling ve Dart Federasyonu Başkanlığı Türkiye Dart Şampiyonası Ankara Üçüncüsü olan ve birinci dönem kitap okuma etkinliği kapsamından en çok kitap okuyan öğrencilere ödüllerini takdim etti. Devamında "Bir Dilek Tut" projesi kapsamında Ankara İl Emniyet Müdürü Servet YILMAZ' ın katkılarıyla yedi merkez ilçede eğitim gören dezavantajlı 240 öğrenciye Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Personelince karne hediyesi dağıtımı hedeflenmiş ve bu kapsamda okulda bulunan 30 öğrenciye hediye takdimini İlçe Miili Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ yapmıştır.
        Programın devamında Kaymakam Selda DURAL 5/A, 6/A ve anasınıfı öğrencilerine sınıflarında karnelerini verdi, ardından resim sergisini gezdi. Program bitiminde öğretmenlerle sohbet edip, öğretmen ve öğrencilere iyi tatiller diledi.